Satış Sonrası Destek

Satış Sonrası Destek

Satış Sonrası Destek

GARANTİ ŞARTNAMESİ
KRAL PARK Garantili ürünler de garanti süresi 2 yıldır.
Garanti kısmına giren kısımlar elektronik ve mekanik aksamlardır.Garanti kapsamında yapılan müdaheleler de değişen parça ve işçilik bedeli ücreti alınmaz.
Garanti ürünün KRAL PARK'dan çıktığı gün itibariyle başlar ve fatura kesim tarihinden itibaren 2 yıl süre geçerlidir.
Ürünlere KRAL PARK dışında veya bilgi dahili dışında yapılan bilinçsiz müdahalerde ürünler garanti kapsamı dışında değerlendirilir.Bozuk para okuyucalar (coin selector-jeton kanalı) garanti kapsamına girmez. (bu tip ürünler kullanıma bağlı olarak arızalandığı veya bozulduğu için tüm dünyadaki otomatlarda garantisi verilememektedir.)
Garanti süresi içinde oluşan arızalarda üretim hatalarından kaynaklı arızalarda, ürünler ücretsiz olarak onarılır.
Yerinde servis istenmesi durumunda, servis ücreti ve yol ulaşım bedelleri karşılığında servis verilmektedir. (Bu tip durumlar da arızalı parça garanti kapsamında ise ücretsiz değiştirilir veya onarılır sadece yol ve servis ücreti bedeli alınır.)
Arızalı olan parça yada makinenin, KRAL PARK merkez servisine ulaştırılması ile onarım hizmeti garanti kapsamına giren hallerde ücretsiz ve en hızlı şekilde yapılır. Aksi hallerde masrafı önceden müşteriye bildirilir, müşterinin tamir bakım ödemesini yaptığı gün ürünün tamirine başlanır yerli üretim ürünlerde azami 3 iş gününde ürünün arızası giderilerek müşterinin teslim alması yada kargo nakliye ile belirtilen adrese teslimatı yapılır.(Nakliye ve kargo ücretleri gönderim ve alım ücret bedelleri hiçbir şekilde KRAL PARK tarafından karşılanmaz.)
Elektronik otomat ve oyun makinelerinde değişim ve iade yapılamaz. Değişim ve takas hakkı yalnız KRAL PARK'ın uygun bulduğu durumlarda geçerlidir.Tüm haklar KRAL PARK'da saklıdır.
KRAL PARK tarafından verilen garanti, ürünlerin amaçları dışında kullanılması veya nakliye esnasında doğacak sorunlardan ve benzeri kullanım hatalarından kaynaklanan arızaları kapsamaz.
Doğal afetler, su teması, nakliye ve taşıma sırasında oluşan arızalar,yalnış kullanım, yalnış kurulum, indirme, boşaltma, taşıma,Voltaj düşüklüğü veya fazlalığı, topraksız priz kullanılması, hatalı elektrik tesisatlarından meydana gelen hasar ve arızalar GARANTİ DIŞI'dır.
Arıza servis destek hattı: 0212 644 45 05 - Email : info@kralpark.com