+90 532 507 88 49 ENG
En İyi Oyun Makineleri

En İyi Oyun Makineleri 2018

En İyi oyun makineleri 2018 Kral Park Oyun Makineleri satış verilerine göre Boks Makinesi, Langırt Makinesi, Air Hockey, Kiddie Rides olarak görülmektedir.

En İyi Oyun Makineleri

En iyi oyun makineleri listesinde yer alan Boks Makinesi, Langırt Makinesi, Air Hockey, Kiddie Rides oyun salonlarının vazgeçilmezidir. Kral Park Oyun Makineleri 2018 satış verilerine ve oyun salonlarında en çok alınan oyun makineleri olarak geçmektedir. Soft Play, Simülatörler ve çocuk oyun makineleri oyun salonları için en çok tercih edilenlerdendir.

En iyi oyun makineleri almak için Kral Park Oyun Makineleri firmamızdan bilgi alarak yatırımlarınıza başlayabilirsiniz. Sizleri bilgilendirmek görevimizdir. 0212 644 45 05 ve 0532 507 88 49 telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

En Çok Satılan Oyun Makineleri

  • Boks Makinesi
  • Langırt Makinesi
  • Air Hockey
  • Kiddie Rides

Boks Makinesi

Boks makinesi, aynı zamanda yumruk atma makinesi diye isimlendirilir. İlk olarak 1987 yılında Paris’te imal edilmiştir. Oyun makineleri içinde birçok işletme ve oyun salonu firmaları Boks makinesini tercih etmektedir. Boks makinesini, eğlence merkezlerinde, oyun salonlarında ve parklarda görülmektedir. Boks makinesi, kısa sürede geri dönüşümü olan yatırım yapılması gereken oyun makinelerinden bir tanesidir.

Langırt Makinesi

Langırt makinesi, langırt masası üzerinde futbolun, masa oyunu haline gelmiş bir halidir. Futbol sporundan esinlenerek ortaya çıkmış ve bu şekilde tasarlanmış oyun makinesidir. 1980 yıllarında Fransa ve Almanya’da çıktığı bilinmektedir.

Air Hockey

Air Hockey Türkçede Hava Hokeyi olarak isimlendirilmektedir. Air Hockey, iki oyuncunun düşük sürtünmeli bir masada birbirlerine karşı oynadığı bir oyundur. Air Hockey, iki oyuncunun rakibin hedefine minimum sürtünme ile bir yüzey boyunca plastik bir disk çekmek için avuç içi kürek kullanarak puan kazanmaya çalıştığı bir masa oyunudur.

Kiddie Rides

Kiddie Rides, çocuklar için tasarlanmış olup hızlı hareketler içermeyen oyun makinesidir. Kiddie Rides Beetle Car, Kiddie Rides Helikopter, Kiddie Rides Mc Quen, Kiddie Rides Spiderman, Kiddie Rides Magnum, Kiddie Rides Meetle Car, Kiddie Rides Dog ve Kiddie Rides Gemi olarak çeşitleri bulunmaktadır.