+90 532 507 88 49 ENG
İstanbul Oyun Makinaları

İstanbul Oyun Makinaları

İstanbul oyun makinaları için İstanbul’da oyun makinaları sektöründe, anahtar teslim oyun makinaları kurulum, satış ve pazarlama hizmetleri sunmaktayız.

Oyun Makinaları

Oyun makinaları sektöründe müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini her noktada satış ve servis hizmetlerine yansıtan Kral Park Oyun Makineleri, sektörde yeni eğilim ve yenilikleri öngörerek tüm satış ve servis hizmet süreçlerini sürekli geliştirmektedir.

Kurumsal müşteri odaklı yaklaşımı ve yenilikçi çizgisi ile modern servis ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren Kral Park Oyun Makineleri, aynı zamanda sektörde standartları sürekli yükseltmektedir.

Oyun salonu kurulumu hizmeti sunan Kral Park Oyun Makineleri; yurt içi ve yurt dışında eğlence sektörüne katkı sunmaktadır. Türkiye’nin en iyi ticari oyun makinaları stoklarına sahip olan firmamız, anahtar teslim oyun salonu kurulumu yapmaktadır. Hizmetlerimiz arasında, oyun salonu kurulumu, oyun parkı kurulumu, eğlence oyun makineleri satışı, oyun makineleri yedek parça satışı, eğlence merkezi makine bakım ve servis hizmeti, teknik danışmanlık hizmetleri ve proje danışmanlık hizmetleri bulunmaktadır.

Kurumsal müşteri odaklı fiyat politikası, en kaliteli oyun makinaları satış ve satış sonrası teknik servis hizmeti ile ön planda olan firmamız; sizlere en iyi hizmeti sunar. Oyun parkı kurulumu ve oyun makinaları için mutlaka bizi arayın. Sizlere en uygun fiyat ve en iyi hizmeti sunalım.