+90 532 507 88 49 ENG
Kum Havuzu Fiyatları

Kum Havuzu Fiyatları

Kum havuzu fiyatları 2.500 TL den başlamakta olup, kum havuzu fiyatları hakkında detaylı fiyat teklifini Kral Park Oyun Makineleri firmamızdan alabilirsiniz.

Kum Havuzu fiyatları, kum havuzu modelleri ve kum havuzu çeşitleri uygun fiyatlarla firmamızdan sipariş edebilirsiniz.

Kum havuzu, kum havuzu modelleri, kum havuzu markaları, seçenekleri, özellikleri ve en uygun fiyatları Kral Park Oyun Makineleri firmamızda bulunmaktadır.

Kum havuzu fiyatları hakkında bilgi ve kum havuzu ile ilgili fiyat teklifini Kral Park Oyun Makineleri firmamızdan en kısa sürede alabilirsiniz.

Kum Havuzu

Kum Havuzu

Kum havuzu, içinde çocukların oynaması için tasarlanan, içi kum dolu oyun alanlarıdır. Kum havuzu çocukların kişisel gelişimini dokunarak kavrama ve öğrenme sürecini üst sınırlara taşıyacak zevkli oyunlardan biridir.

Kum oyun alanları ve Kum havuzu olarak geçen parkur, dış çerceve cam veya softplay panel ile isteğe göre imal edilir. Özel fırınlanmış yapışmaz ve tozlanma yapmayan kum kullanılarak üzeri plastik oyun grupları ile zenginleştirilen kum havuzları çocukların sıkılmadan uzun süre oynayabildikleri parkurlar haline gelmiştir. Kral Park Oyun Makineleri olarak kum havuzu imal ve istenilen ölçülerde tasarım yapılmaktadır.

Kum havuzu için iletişim bölümünden bize ulaşın. Kum havuzu hakkında detaylı bilgi alın.

Kum Havuzları

Kum Havuzları

Kum havuzları alışveriş merkezlerinde, oyun salonlarında, çocuk eğlence merkezlerinde kurulan yeni fenomen oyun parkurlarında biri haline gelmiştir.

Kum havuzları projeleriniz için detaylı bilgi alabilirsiniz.