Kral Pak Oyun Makineleri Hakkımızda

KRAL PARK OYUN MAKİNELERİ HAKKIMIZDA

Kral Park Ticari Oyun Makineleri firması olarak Türkiye’de oyun makinesi sektöründe olup yeni trend ve inovasyonları yakalan pazardaki sayılı firmalardan biridir. Firmamız, oyun makineleri satış pazarlama ve anahtar teslimi oyun salonu kurulumu yapmakta olup referansları ile kendini tanıtlamış bir firmadır.

Dünyanın önde gelen oyun makinelerini hizmetinize sunuyoruz. Kral Park Oyun Makineleri, müşterilerin maksimum kazanmaları için doğru projeler sunarak anahtar teslim oyun makinesi salonları kurmaktadır. Kral Park Ticari Oyun Makineleri ile eğlence sektörüne renk katıyoruz.

2008 yılında İstanbul’da kurulan Kral Park Ticari Oyun Makineleri, yurt içi ve yurt dışında eğlence sektörüne katkı sunmaktadır. Türkiye’nin en iyi ticari oyun makineleri stoklarına sahip olan firmamız, anahtar teslim oyun makineleri kurulumu yapmaktadır. Hizmetlerimiz arasında, eğlence oyun makineleri satışı, oyun makineleri yedek parça satışı, eğlence merkezi makine bakım ve servis hizmeti, teknik danışmanlık hizmetleri ve proje danışmanlık hizmetleri bulunmaktadır.

Oyun salonu, eğlence salonu ve projelerinize karar vermeden önce mutlaka bizi arayın. Sizlere en uygun fiyat ve en iyi hizmeti sunalım.

Vizyon
Ulusal ve uluslar arası platformda oyun makinelerine olan ihtiyacı geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

Misyon
Eğlence sektöründe müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda yenilikçi ve yeni nesil çözümler üreterek oyun makineleri sektörüne yön vermek.